Uluslararası Tedarikçilerimiz

Henkel

Henkel 1876 yılında kurulmuş. Günümüzde 57 farklı ülkede fabrikası bulunan Henkel; 125 ülkeye satış yapmaktadır. ER-SA Kimyevi Maddeler, Henkel’in 1992 yılından itibaren Endüstriyel Yapıştırıcılar, Metal İşlem Kimyasalları ve Otomotiv Yüzey İşlem Kimyasallarında Ege Bölge Baş Bayiliğini yapmaktadır.

www.henkel.com.tr

BASF

Dünyanın en büyük kimya şirketi olan BASF 1995 yılında Almanya da kurulmuştur. Dünyanın farklı noktalarında 385’e yakın üretim tesisi olan BASF kimya alanında birçok alana hizmet vermektedir. ER-SA Kimyevi maddeler 1992 yılından itibaren önce Henkel daha sonra Cognis, 2011 yılından itibaren ise BASF’in deterjan ve kozmetik hammaddelerinin Ege Bölge Baş Bayiliğini yapmaktadır.

www.basf.com.tr

Pulcra Chemicals

2008 yılından itibaren Pulcra Chemicals adı altından tekstil yardımcı kimyasalları üretimi yapan firmanın geçmişi 125 senelik bir tecrübeye dayanmaktadır. ER-SA Kimyevi Maddeler, kurulduğu günden itibaren Ege Bölge baş bayiliğini yapmaktadır.

www.pulcra-chemicals.com

BERSA

BERSA Kimya ve Tekstil Sanayi şirketi 1984 yılında tekstil ithalatı yapmak amacı ile kurulmuş bir ERSAGROUP şirketidir. 2000 yılına kadar bu amaç ile hizmet veren BERA Kimya ve Sanayi bu tarihten itibaren üretim şirketine geçiş yapmaktadır. BERSA Tekstil pigment pasta, yardımcıları ve boya sektörü için su bazlı renklendiriciler yapmaktadır.

www.bersa.com.tr

Synthesia

1920 yılında kurulan Çek Cumhuriyeti boya üreticisinin reaktif boyalarının satışı gerçekleşmektedir.

www.synthesio.eu

Everlight Chemical

1972 yılında kurulan Taiwan menşeli reaktif ve direkt boyar madde üreticisidir.

www.ecic.com/index-e.htm

Sinopec

1998 yılında kurulmuş. Çin menşeli petrokimya şirketidir. Trafo yağı konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Sinopec 2014 yılından bu yana distribütörlüğünü yapmaktayız.

www.sinopecgroup.com