+90 232 479 34 80
7080 Sok No:7 Bornova/İzmir
ADIINCI NAMEİŞLEVİ 
ACTIWHITE (LS 9808)Sinerjitik kompleksAsya odaklı cilt parlaklaştırıcı ajan. Pazarın en iyi kriter markası ile karşılaştırılabilir klinik etkinlik. In vivo uygulanmış yaşlanma lekeleri karşıtı etkinlik.
LIPOFRUCTYL ARGAN (LS 9779)Organik Argan yağıCilt yumuşaklığı. Nemlendirme. Tırnak bakımı.
AFFINISPHEREAqua (and) Butylene Glycol (and) Xanthan Gum (and) Sodium Stearate (and) Atelocollagen (and) Zinc Gluconate (and) Sodium Hyaluronate (and) Sodium Chloride
AH-CARE (L- 65) Amföterik Hidroksi BileşimlerAzaltılmış batma hissi ve irritasyonla soyma. Nemlendirme. İnce çizgilerde gözle görülür azalma ve cilt parlaklığını arttırma.
AH-CARE G-60Aqua (and) Glycolic Acid (and) Arginine
ALMONDERMIN AFAqua (and) Linum Usitatissimum Seed Extract (and) Xanthan Gum (and) Althaea Officinalis Root Extract (and) Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract
AMC Advanced Moisture Complex NPHigroskopik moleküller/ıslatıcı ajanlar bileşimiSu bağlama özellikleri ile yoğun nemlendirici kompleks. Cilt bariyerini güçlendirir. Hyaluronik asitten daha üstün kısa ve uzun dönemli nemlendirme (in vivo çalışma).
ANASELNSYL LS 9322 Mannitol (and) Ammonium Glycyrrhizate (and) Caffeine (and) Zinc Gluconate (and) Aesculus Hippocastanum Seed Extract
ARGANYL(LIPOFRUCTYL ARGAN LS 9779)Argan yaprak polifenolleriAnti-MMP in vitro. Anti-kollajenaz in vitro. Cilt sıkılığını geliştirir.
ARGANYL LS 9781Water (and) Glycerin (and) Argania Spinosa Leaf Extract
ARGANYL PW LS 9830Argania Spinosa Leaf Extract (and) Maltodextrin
ARGASSENTİALWater (and) Glycerin (and) Lauryl Glucoside (and) Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate (and) Argania Spinosa Fruit Extract (and) Sorbitol (and) Dicaprylyl Ether
ARGATENSYL (LS 9735)Argan meyve proteinleriHızlı sıkılaştırma etkisi. Uzun dönem kırışıklık karşıtı etki. Cilt yüzeyinde gözle görülür gelişme.
ARGATENSYL PW BIO LS 9902Argania Spinosa Kernel Extract (and) Sodium Cocoyl Glutamate
ASEBIOLSinerjistik kompleks, Cilt kusuru ve yağlı görünümünü gözle görülür şekilde azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. 5a-redüktaz inhibisyonu.
ASEBIOL LS 9853Water (and) Pyridoxine HCl (and) Niacinamide (and) Glycerin (and) Panthenol (and) Hydrolyzed Yeast Protein (and) Threonine (and) Allantoin (and) Biotin
BETA-HYDROXIDE ACSDAcacia polysaccharides (Akasya) ve salisilik asit bileşimi , Salicylic Acid (and) Acacia Senegal GumSoyma etkisi. Gözenek büyüklüğünü gözle görülür şekilde azaltır. Optimal rahatlığı sağlayacak şekilde yağlılık hissinin genel hissedilebilir gelişimi (klinik olarak kanıtlanmıştır).
BETAPURPeumus boldus (Boldo) yaprak özütü , Water (and) Butylene Glycol (and) Peumus Boldus Leaf Extract (and) Pentylene Glycol (and) Xanthan Gumb-defensin sentezini in vitro olarak aktive ederek cildin bakteriyel florasını dengeler ve düzenler. Yağlı cilt görünümünü ve gözenek çapını gözle görülür şekilde azaltır. Çiçek bozuğu cilt kusurlarını gözle görülür şekilde azaltır (klinik test).
BIOPHYTEX(LS 9832)Fito-bileşim, Water (and) Butylene Glycol (and) Panthenol (and) Escin (and) Glycerin (and) Ruscus Aculeatus Root Extract (and) Ammonium Glycyrrhizate (and) Centella Asiatica Leaf Extract (and) Hydrolyzed Yeast Protein (and) Calendula Officinalis Flower ExtractCilt tonunun yeknesaklığını sağlamak için mikro dolaşımı arttırır. Lokal yatıştırma. Kızarıklık karşıtı- göz altı morlukları karşıtı uygulama yararı
CASHMİLAN SPB LS 9864Aqua (and) Hydrolyzed Keratin
COLLALİFT 18Glycerin (and) Water (and) Khaya Senegalensis Bark Extract (and) Maltodextrin
COLLREPAIR DG BC 10036Water (and) Niacinamide (and) Glycerin (and) Caprylyl Glycol (and) Xanthan Gum (and) Salvia Miltiorrhiza Leaf Extract
CYLASPHERE RETİNOLAqua (and) Butylene Glycol (and) Retinol (and) Pentylene Glycol (and) Carbomer (and) Glycine Soja Oil (and) Tocopherol (and) Acacia Senegal (and) Propylene Glycol (and) Alginate
CYTOVECOR FERULICAqua (and) Butylene Glycol (and) Lecithin (and) Ferulic Acid (and) Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein (and) Hydroxyethylcellulose
COLLGUARDDavilla rugosa yaprak özütüCilt kollajen ağını korur ve stimüle eder in vitro. Glikasyon karşıtı – MMP karşıtı – Serbest radikal karşıtı in vitro. Yeni fonksiyonel kollajen sentezini arttırır in vitro.
DANSOLY Hydrolyzed Adansonia Digitata Extract
DELINERMısır özütü, Water (and) Butylene Glycol (and) Pentylene Glycol (and) Zea Mays (Corn) Kernel Extract (and) Xanthan GumHücre üremesi ve göçü üzerinde aktivasyon in vitro. Dermal ve epidermal dokuların yenilenmesi. Kırışıklık derinliğinin ve cilt yoğunluğunun gözle görülür şekilde azaldığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
DERMAGENIST PWMaltodextrin (and) Origanum Majorana Leaf Extract
DERMAWHITE WFWater (and) Tartaric Acid (and) Disodium EDTA (and) Sodium Sulfite (and) Sodium Metabisulfite (and) Glycerin (and) Butylene Glycol (and) Saxifraga Sarmentosa Extract (and) Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract (and) Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract
DERMICAN Sentetik tetrapeptitDermis yapısı üzerinde lumikan ve kollajen sentezinin stimüle edilmesi için hedef etki in vitro. Cilt matriksinin genel yenilenmesi. Cilt kalınlığı ve sıkılığında gelişme klinik olarak kanıtlanmıştır.
DERMICAN PW LS 9838Mannitol (and) Acetyl Tetrapeptide-9
DERMICAN SPB LS 9837Glycerin (and) Water (and) Acetyl Tetrapeptide-9
DN-AGETanımlanmış izleyici ile mum ağacı yaprak özütüGenel cilt yenilenmesinin korunumu. Doğal DNA onarım sisteminin desteklenmesi in vitro. Işık yaşlılığının gözle görülür şekilde önlendiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
DN-AGE LS 9547Water (and) Glycerin (and) Cassia Alata Leaf Extract
DN-AGE PW LS 9827Cassia Alata Leaf Extract (and) Maltodextrin
D-STRIACüce palmiye özütü , Butylene Glycol (and) Pentylene Glycol (and) Alcohol (and) Serenoa Serrulata Fruit ExtractÇizgili kas hücrelerinin gerilimini azaltır in vitro. Elastin ve kollajen sentezini stimule eder in vitro. Esneme izlerinin görünümünü gözle görülür şekilde azaltttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
DULCEMIN PW BIO LS 9903Prunus Amygdalus Dulcis Protein
ELESTAB HP 100 Hexamidine diisethionateKepekte anlamlı azalma. Kafa derisi kaşınması ve saçın yeniden yağlanmasını azaltır. Uygulama sonrası gözle görülür devam etkisi.,
ELESTANManilkara multinervis yaprak özütüCilt matriksi ağının Elastin ve Kollajenin stimüle edilmesi ve korunması in vitro. Glikasyon karşıtı aktivite in vitro. Gözle görülür cilt gerginleştirici etki.
ELESTAN LS 9933Glycerin (and) Manilkara Multinervis Leaf Extract (and) Water
ELESTAN PW LS 9879Manilkara Multinervis Leaf Extract (and) Maltodextrin
EPERULINEEperua falcata (Wallaba) kabuk özütü , Maltodextrin (and) Eperua Falcata Bark ExtractÖzgün hedef: yaşlılık enflamasyonu. Yaşlılığa bağlı kornik mikro-enflamasyona karşı savaşır. Cilt sıkılığı ve elastikliğinin gelişimi üzerinde gözle görülür etki.
EPIGENIST LS 10003Voandzeia subterranea seed extract (and) Maltodextrin
FIRMIDERM LS 9120Terminalia Catappa Leaf Extract (and) Sambucus Nigra Flower Extract (and) PVP (and) Tannic Acid
FLAVAGRUMPEG-6 Isostearate (and) Hesperitine Laurate
GENEROL RKolza tohumu fitosterolleriSu bağlama özellikleri ile yoğun nemlendirici bileşikler. Cilt bariyerini kuvvetlendirir. Hyaluronik asitten daha üstün kısa ve uzun dönem nemlendirme (in vivo çalışma).
HIBISCIN HPAAqua (and) Hibiscus Esculentus Seed Extract
HIPISCIN LPAHydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract
HYALUFIX GLAlpinia galanga (Havlucan) özütüYüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit sentezinin aktivatörüdür. Kırışıklık doldurma etkisi. Nasogenian katlantıda gözle görülür azalma klinik olarak kanıtlanmıştır.
HYALURONIC FILLING SPHERESDehidrate hyaluronik asit mikro kapsülleriDerin kırışıklıkları düzleştirir. Uzun dönem hidrasyon.
HYALUROSMOOTHCassia angustifolia (Sinameki) tohumu polisakkaritiHyaluronik aside (türevlerine) bitkisel alternatiftir. Cilt nemlendirme (referans olarak sodyum hyaluronat ile karşılaştırılmıştır). Cildin yumuşaklık ve pürüzsüzlüğünü geliştirir. Cilt parlaklığını geliştirir (klinik olarak kanıtlanmıştır).
HYALUROSMOOTH LS 8998Water (and) Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide
HYALUROSMOOTH LS 8997Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide
INHIPASEWater (and) Butylene Glycol (and) Pentylene Glycol (and) Pueraria Lobata Root Extract
IRWINOL LS 9890Octyldodecanol (and) Irvingia Gabonensis Kernel Butter (and) Hydrogenated Coco-Glycerides
LINEFACTORHibiscus abelmochus (amber çiçeği) tohum özütüFGF-2 yi korur in vitro. Kollajen ve GAG sentezini stimüle eder. Makromolekül sentezini (GAG, kollajen) stimüle ederek dermisi yeniden yoğunlaştırır in vitro. Cilt yapısı ve esnekliğinde görünür kırışıklık derinliğinde gözle görülür klinik olarak kanıtlanmış azalma (kaz ayağı bölgesi).
LİPODERMOL LS 9884Octyldodecanol (and) Lecithin (and) Arachidyl Propionate (and) Retinyl Palmitate (and) Tocopherol (and) Ethyl Linolenate (and) Ethyl Linoleate (and) Ethyl Oleate
X-PRESSIN CCarica papaya (Kavun ağacı) lateksinden izole edilmiş stabilize proteazCilt güzelliğini tazeler. Cildin genç görünümünü yeniler. Gözle görülür şekilde cildi pürüzsüzleştirdiği, yumuşattığı ve parlaklaştırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
LIPOFRUCTYL MO LS 9305Moringa Oleifera Seed Oil
LITCHIDERM (LS 9704)Lychee özütüSerbest radikal avcısı. Nemlendirici. Ten renginde gelişme.
LOX-AGEWater (and) Butylene Glycol (and) Peucedanum Graveolens Extract (and) Pentylene Glycol (and) Xanthan Gum
LYS’LASTINE VAnethum graveolens (dereotu) özütüLOXL sentezini stimüle eder in vitro. Elastin fonksiyonelliğini yeniler in vitro. Cilt esnekliğini yeniden aktive ettiği, yüz konturunu yeniden şekillendirdiği ve ifade çizgilerini düzleştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
LYS,SUN BC 10006Water (and) Hamamelis Virginiana Leaf Extract (and) Pentylene Glycol (and) Xanthan Gum (and) Caprylyl Glycol
MARINE FILLING SPHERESAtelokollajen ve denizel kondroitin sülfattan yapılmış dehidrate mikrokapsüllerKırışıklıkları doldurur. Uzun dönem hidrasyon.
MARIPONICS PSRAlg ve maya özütüCilt kirliliğine karşı koruma ve önlem. Hava kirliliği etkilerini regüle eder. Cilt pürüzsüzleştirme etkisi (kırışıklık ve gözenek), cilt durum ve görünümünü geliştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
MAT-XS CLINICALSentetik sarkozin5a-redüktaz tip 1 ekspresyonunu inhibe eder in vitro. Skualen üretimini azaltır in vitro. Sadece 4 haftada yağlı cilt görünümünü azaltır.
MICROPATCH CAFEİNEAAqua (and) Salicylic Acid (and) Caffeine (and) Butylene Glycol (and) Propylene Glycol Alginate (and) Acacia Senegal
MICROPATCH SERINEAAqua (and) Butylene Glycol (and) Pentylene Glycol (and) Algin (and) Acacia Senegal (and) Serine
MELHYDRAN Bal özütüNMF-benzeri etkinlik in vitro. Nemlendirme. Cilt mikrorölyef görünümünü geliştirir ve cilt sertliğini azaltır.
MYOXINOLHidrolize Hibiscus esculentus (bamya) proteinleriAntioksidan. İfade çizgilerini pürüzsüzleştirir. Kırışıklık karşıtı etkinlik klinik olarak kanıtlanmıştır.
NEUROBIOXAchillea millefolium (civanperçemi) özütüCilt yüzeyi yenilenmesinde glikolik asitle kıyaslanabilir sonuçlarla üçlü etki. In vitro epidermal yenilenmeyi hızlandırır. Epidermal kalınlığı arttırır. Gözle görülür şekilde, kırışıklık görünümünü, gözenek çapını azalttığı ve cildi yumuşattığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
OSMOGELINEKırmızı denizyosunu özütüİnvolucrin sentezi için cilt bariyerini destekler in vitro. Cildi korur: anti MMP – antioksidan in vitro. Uygulanmış faydalar: 3 gün içerisinde cildi gözle görülür şekilde nemlendirir ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.
OLIGOLIN BC 10028Hydrolyzed Linseed Extract
PATCH2OWater (and) Glycerin (and) Glyceryl Polyacrylate (and) Trehalose (and) Urea (and) Serine (and) Pentylene Glycol (and) Algin (and) Caprylyl Glycol (and) Sodium Hyaluronate (and) Pullulan (and) Disodium Phosphate (and) Potassium Phosphate
PERLAURA Water (and) Polygonum Bistorta Root Extract (and) Hexylene Glycol (and) Caprylyl Glycol (and) Xanthan Gum
PHYTOKINEBiyoteknoloji ile modifiye edilmiş soya özütüHücre yenileme mekanizmalarını düzenler. ECM bileşenlerinin sentezini aktive eder: Kollajen ve GAG in vitro. Yeniden yapılandırma, rejenere etme ve sıkılaştırma etkisi.
PHYTOLIGHT BGBitkisel kompleksTirosinaz aktivitesinin güçlü inhibitörüdür (in vitro). Asya odaklı cilt parlatıcı ajanıdır.
PHYTOSOOTHE LS 9766Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols (and) Cetearyl Alcohol
PILISOFTGymnema sylvestre (Gurmar) yaprağı özütüKıl uzaklaştırma uygulamalarında uzatılmış ve geliştirilmiş gözle görülür etkili çözümler. In vitro kıl uzama azaltıcı: uygulanabilir faydalar. Geliştirilmiş estetik ve daha kolay tıraş.
PROTEASYL PW PSE LS 8951Pisum Sativum (Pea) Extract (and) Cyclodextrin
PROTEASYL TP POE LS 9818Water (and) Glycerin (and) Pisum Sativum (Pea) Extract
PROTEASYL Bezelye polipeptitleriKollajen, GAG ve elastin sentezinin in vitro stimülasyonu. Elastaz karşıtı in vitro. Cilt esnekliği ve sıkılığının gelişmesi (klinik uygulama).
PURICAREMoringa oleifera (Moringa) proteinleriÇevresel strese karşı saç koruması. Kirliliğe karşı uygulamalı etkinlik. Yağlı saçlar için «yağ karşıtı» etki.
PURISOFTMoringa oleifera (Moringa) proteinleriKirlilik karşıtı. Klinik olarak kanıtlanmış: Cilt arındırıcı – Temizlik geliştirici. Cilt rengini geliştirir ve sağlıklı parlaklık sağlar.
PURISOFT POE LS 9727Water (and) Glycerin (and) Moringa Oleifera Seed Extract
PURISOFT POE LS 9726Water (and) Glycerin (and) Moringa Oleifera Seed Extract
PURISOFT PW LS 9836Moringa Oleifera Seed Extract (and) Dextrin
QUICKLIFTWater (and) Butylene Glycol (and) Pentylene Glycol (and) Sodium Bicarbonate (and) Xanthan Gum Crosspolymer (and) Hydroxyethylcellulose
RADIANSKIN PW LS 9918Hydroxyphenoxy Propionic Acid
RELIPIDIUMBiyoteknoloji ile modifiye maya özütüLipidlerin içten sentezini stimüle eder (in vitro). Kütanöz bariyeri destekler ve onarır. In vivo gözle görülür yeniden lipidleme etkisi – Uzun dönemli nemlendirme.
SANICAPYLDoğal kompleksSaç güzelliği görünümü ve güçlendirici hissi. Kafa derisi yağlılığını azaltma. Kepek azaltmada pazar kriter markasıyla kıyaslanabilir klinik etkinlik.
SEBARYL FL LS 9088Aqua (and) Niacinamide (and) Faex (and) Aesculus Hippocastanum (and) Ammonium Glycyrrhizate (and) Panthenol (and) Propylene Glycol (and) Zinc Gluconate (and) Caffeine (and) Biotin (EU)SEBARYL® FL LS 9088, güçlü cilt yağı düzenleyici etki sağlayan bir biyoteknolojik ve botanik komplekstir. Yağlı cilt ve saçlar için hazırlanan bakım ürünlerinde kullanılmak üzere tavsiye edilir.
SHADOWNYLWater (and) Fucus Vesiculosus Extract (and) Hexylene Glycol (and) Caprylyl Glycol (and) Xanthan Gum
SKINASENSYL PW LS 9852Mannitol (and) Sodium Citrate (and) Acetyl Tetrapeptide- 15
SKINASENSYL LS 9749Water (and) Glycerin (and) Coco-Glucoside (and) Acetyl Tetrapeptide-15
SLIM-EXCESSKırmızı denizyosunu hidrozilatından sulfo-carrabioseZayıflamada yeni biyolojik hedefler: poliaminleri bloke etmek için spermin ve spermidin.
Lipogenesisi inhibe etme – Lipoliz ve adiposit farklılaşmasını aktive eder in vitro. Klinik olarak kanıtlanmış: gözle görülür zayıflama etkisi.
SMARTVECTOR UV-CEAqua (and) Butylene Glycol (and) Pentylene Glycol (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Tetraisopalmitate (and) Carbomer (and) DNA
SPECI’MEN BC10001Glycerin (and) Water (and) Hydrolyzed Adansonia Digitata Extract
SPHINGOCERYL VEG LS 9948Octyldodecanol (and) Hydrogenated Coco-Glycerides (and) Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract
SPHINGOSOME MOISTAqua (and) Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Mannitol (and) Lecithin (and) Sodium Cocoyl Glutamate
SQISANDRYLSchisandra chinensis (Şizandra=hayat meyvesi) meyve özütüDEJ ye üzst düzey odaklanma: Kollajen-17 ve ladinin-1 sentezinin stimüle edilmesinde DEJ stabilitesi desteğine yardımcı olur in vitro. dermis ve epidermis arasındaki dinamik kohezyonu güçlendiririr ex vivo. klinik olarak kanıtlanmış cilt esenkliği, elastikliği ve sıkılığında artış.
SVELTONYL LS 8989Butylene Glycol (and) Lespedeza Capitata Extract (and) Ulva Lactuca Extract (and) Combretum Micranthum Extract (and) Ammonium Glycyrrhizate (and) Disodium Succinate (and) Niacinamide (and) Threonine (EU)SVENTONYL® LS 8989 , bölgesel zayıflama ürünlerinde, antiselülit karışımlarında kullanımı tavsiye edilen botanik ve sentetik bir karışımdır.
SVELTINE Aqua (and) Butylene Glycol (and) Carnitine (and) Pentylene Glycol (and) Lecithin (and) Caffeine (and) Carbomer (and) Salicylic Acid (and) Atelocollagen (and) Centella Asiatica Extract (and) Esculin (and) Sodium Chondroitin Sulfate
SVELTINE STMaltodextrin (and) Lythrum Salicaria Extract
SYMBIOCELLLestrum latifolium yaprak özütühassas ciltler için kozmetik bileşen. In vitro dendritik hücreleri regule eder. Cilt konforunu yeniler. Kızarıklık karşıtı etkinlik.
SYNIORAGESentetik tetrapeptitEpidermal kohezyonun in vitro gelişimi. Cilt sıkılığı ve esnekliği. Üst aralıklarda iyileştirilmiş cilt yapısı.
TRICHOGEN VEGFito-sentetik kompleksSaç yenileme prosedürlerine genel alternatif (klinik olarak kanıtlanmış).
ULTRA FILLING SPHERESEthylhexyl Palmitate (and) Trihydroxystearin (and) Sodium Hyaluronate (and) Glucomannan
TRICHOLASTYLHint bitkisi kökenli fito-kompleksSaç derisi için yaşlanma karşıtı konsept. Saç gençliğinin korunması. Saç kalınlığının arttırılması.
VEGESERYL HGPYüksek molekül ağırlıklı soya proteiniKırışıklık karşıtı / cilt sıkılaştırıcı etki. Yumuşatıcı ve pürüzsüzleştirici. Cilt esenkliği ve doldunluğunu arttırır.
VITACELL POWDER LS 7979Mannitol (and) Yeast Extract
VIT-A-LIKE SPB LS 9793Water (and) Vigna Aconitifolia Seed Extract (and) Sodium Cocoyl Glutamate
VIT-A-LIKE PW LS 9898Vigna Aconitifolia Seed Extract (and) Maltodextrin
ACTIWHITE PW LS 9860Maltodextrin (and) Sucrose Dilaurate (and) Sodium Cocoyl Glutamate (and) Pisum Sativum (Pea) Extract
Made by ersagroup.com